Uluslarası Nakliye

Hemen uluslararası nakliye firmalarından ücretsiz fiyat teklifleri alın!

Uluslararası Nakliye firması
Uluslararası bir nakliye için karar almak, oldukça önemli bir karar olmasının yanında, heyecanli bir surecin de başlangıcıdır. Ancak, aynı anda stresli ve sıkıntılı bir dönem de demektir. Karar alındıktan sonra, lojistik prosedürler devreye girer.

Aynı anda birçok şeyi koordine etmekle uğraşırken, önceliklerden biri bütün eşyalarınızın paketlenmesi ve ambalajlanmasına vakit ayırmak olacaktır. Aynı mahallede taşınmayı tanıdıklarınızla çözebilirsiniz belki; ama uluslarararası bir nakliyede çok daha fazla zorluk çekeceksinizdir, bunun için uluslararası bir nakliye firmasiyla çalışmanızı öneririz.

 

Popüler uluslararası istikametler


www.uluslararasi-nakliye-firmalari.com’ın istatistiklerine göre en popüler istikametler İngiltere, Amerika Birleşik devletleri, Almanya, Isveç ve Norveç.

Uluslararası nakliye için seçenekler

Fiyat tekliflerini isteyerek, farklı nakliye şirketlerin size sunabileceği farklı hizmetleri de karşılaştırmış oluyorsunuz ki, sadece fiyatlar açısından karşılaştırmayıp sunduğu ek hizmetlere dikkat etmenizde diğer önemli husustur.

Teklifler bu ek hizmetleri içerebilir:

•Ambalaj hizmetleri
•Kırılgan ve antika eşyalar için özel işlemler
•Depolama seçenekleri

Referanslarımız:

“Bir süre önce yurtdışına taşınmaya karar verdik, fakat çok vaktimizi aldı, o kadar ayarlanacak, ve düşünelecek faktör vardı ki. Kararımızı kesin belirledikten sonra, sizin websayfanızın aracalığıyla bize nakliyemizde yardımcı olabilecek, güvenli bir firma bulduk.”
T. Kazan – 25/04/2017
Istanbuldan Londra’ya taşındı.
Puan:

“Nakliyemiz için bize yardımcı olacak şirketi bulmak çok çabuk ve basitti. Eşyalarımız her hangi bir hasar görmedi. Bize nakliyemiz için güvenli bir şirket bulduğunuz için, size teşekkür ediyorum.”
M. Turan – 12/04/2017
Bursadan Madridya taşındı.
Puan: