Kanada'ya Taşınma

Kanada’ya Taşınma
Kanada’ya Taşınmak ucuz değildir. International-shipping-firms.com’u kullandığınızda, en fazla 6 şirketten ücretsiz olarak ücretsiz teklif alabilirsiniz! Birden fazla teklif aldıysanız, farklı şirketlerin fiyatlarını ve hizmetlerini kolayca karşılaştırabilir ve en iyi servis sağlayıcıyı bulabilir ve fiyatlandırabilirsiniz

 

Neden uluslararası- ulaşım-firms.com’a gidiyoruz

– Şirketlerin Kanada’ya taşınması konusunda deneyimleri vardır;
– Stres yaratmaktan kaçının ve hareket eden şirketlerin sıkı çalıştıklarından emin olun;
– Bu daha ucuz olabilir, çünkü hareket eden şirketler Kanada’ya’daki insanlar biliyorlar

Kanada’ya hakkında

Her türlü uluslararası hareketi yapmak harika bir maceradır, ancak Kanada’ya uluslararası taşımanın web sitemizle stressiz bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Kanada, gurbetçilere birçok heyecan verici fırsat sunan harika bir ülkedir.
Toplam on il ve üç topraklardan oluşan toplam Kanada nüfusu 35 milyondan az. Başkent Ottawa, ancak en büyük şehir Toronto’dur. Her iki şehir de Ontario eyaletinde bulunmaktadır.

Kanada’da yaşamak ve çalışmak
Başvuranlar için sürekli ikamet eden kategoriler vardır:
– Vasıflı işçi;
– Kanada deneyim sınıfı;
– Yatırımcılar, girişimciler ve serbest çalışanlar;
– Québec nitelikli işçiler seçti;
– İl görevlileri;
– Ailenin sponsorluğu.

Genellikle, vasıflı işçi kategorisi, Kanada’da ikamet elde etmek için en yaygın seçenektir. Uygunluğunuzu değerlendirmek bir puan sistemine dayanmaktadır. Derecelendirme sonrası toplam puanınız en az 67 puan olmalıdır. Değerlendirilen alanlar nitelikler, iş tecrübesi ve İngilizce (ve Fransızca) becerileridir.

Kanada’daki tıbbi tedavi
Kanada’daki tıbbi tedavi ve sağlık hizmetleri standartları çok yüksektir. Kanada’ya vardığınızda devlet tıbbi kartı için çevrimiçi başvurmanız gerekecek. Başvurunuzun bir parçası olarak doğum belgenizi, geçerli pasaportunuzu ve kalıcı ikamet yetkilendirme kartınızı sağlamalısınız.

Sağlık Kanada’daki farklı il ve bölgelerde değişiklik gösterebilir. Sık seyahat eden gurbetçilere özel sağlık sigortası önerilmektedir. Özel sigortaya sahip olmak, kamu sistemine kıyasla herhangi bir bekleme süresinin azaltılmasının ek bir yararı sunar.

Kanada’da yaşamanın maliyeti
Diğer birçok ülkeyle karşılaştırıldığında, Kanada’da yaşamanın maliyeti genellikle daha ucuz olarak kabul edilir, ancak Kanada’daki yaşam kalitesi dünya genelinde sürekli yüksektir. Bu, birçok insanın hareket etmesi için çekici bir seçenek oluşturuyor. Konaklama maliyetlerine ek olarak, Kanada’da günlük yaşamın ana giderleri arasında gaz (benzin), araba sigortası, ısıtma giderleri ve vergiler (maaşın% 44’ü) bulunmaktadır.

Kanada’daki tüm alanlarda, Toronto ve Vancouver’ın büyük şehirlerinin genellikle Kanada’nın en pahalı şehirleri olduğu öne sürülüyor. Fiyatdaki en büyük fark ev ve konut maliyetidir.

Gözden geçirmek

“Uluslararası bir hamle yaptığınızda birçok şeyi düşünün unutmanız gereken şeylerden biri mümkün olan en iyi hareketlerle çalıştığınızdan emin olmaktır.”
H. Spector, New York’tan Kanada’ya taşındı 13/04/2017
Sonuç: (8/10) 

“Tırnak işaretlerini karşılaştırmak çok kolay, bize dokunan hareketli şirket çok profesyonel, herkese teşekkürler.”
F. Murphy, Florida’dan Kanada’ya taşındı 01/06/2017
Sonuç: (7/10)