İsviçre'ye taşınıyor

İsviçre’ye taşınıyor
İsviçre’ye taşınıyor ucuz değil. www.uluslararasi-nakliye-firmalari.com’yi kullandığınızda, 6 adete kadar şirketten teklif almayı tamamen ücretsiz yapabilirsiniz! Birden fazla teklif aldıysanız, farklı şirketlerin fiyatlarını ve hizmetlerini kolayca karşılaştırabilir ve size en iyi hizmeti sunan firmayı bulabilir ve taşımak için fiyat verebilirsiniz

 

Neden uluslararası- ulaşım-firms.com’a gidiyoruz

– Hareketli şirketlerin İsviçre’ye taşınması konusunda deneyim sahibi olmaları;
– Stres yaratmaktan kaçının ve hareket eden şirketlerin sıkı çalıştıklarından emin olun;
– Hareketli şirketler, İsviçre’ye daha ucuza geçen kişileri biliyor.

İsviçre’ye Hakkında

İsviçre, insanlar için yer değiştirmesi için son derece popüler bir yer. İsviçre ile ilgili bazı önemli hususların bilinmesi, yer değiştirmeniz için yararlı olabilir.

İsviçre’de Dil
İsviçre’nin Almanca, İtalyanca, Fransızca ve Romansch olmak üzere dört resmi dili tanır. Almanca İsviçre’de en çok konuşulan dildir. Dahası, çoğu etiket ve halka açık mesajlar Almanca’dır. Batı İsviçre’de Fransızca daha çok konuşulmaktadır. Ticino ve Güney İsviçre’de İtalyanca konuşılıyor. İngilizce, İsviçre’de, özellikle iş dünyasında da yaygın şekilde kullanılmaktadır.

İsviçre’de İş İlanları
İsviçre’de çalışmak isteyen insanlar çok yetenekli ve eğitimli olmalı. BT ve finansal hizmetler endüstrileri çoğunlukla yabancı uyruklu kişilerce doldurulmaktadır. İsviçre’de biyoteknoloji uzmanları, avukatlar ve Almanca öğretmenleri yetersiz.

İsviçre’de sağlık hizmetleri
İsviçre’deki sağlık hizmetleri dünyadaki en iyi ülkeler arasındadır. Çoğu AB ülkesinde, İsviçre ile karşılıklı tıbbi anlaşmalar var. Bu, AB vatandaşlarının EHIC kartı ile İsviçre sağlık sisteminden faydalanabileceği anlamına geliyor. Yabancı uyruklu kişiler sağlık sigortalarını İsviçre’de üç ay içinde düzenlemelidir.

İsviçre’deki sağlık sigortasının aile üyeleri için ayrı ayrı düzenlenmesi gerektiğini unutmayın.
İsviçre’de CSS en büyük sağlık sigortası şirketidir.

Popüler kaldır İsviçre’ye
İsviçre, Birleşik Devletler, Birleşik Krallık ve Avustralya’dan insanlar için popüler bir destinasyondur

Gözden geçirmek

“www.uluslararasi-nakliye-firmalari.com ile yaşadığım deneyim şaşırtıcı! Harika bir kayan şirket buldum. yardımsever web siteniz için www.uluslararasi-nakliye-firmalari.com teşekkürler! ”
M. George, Kentucky’den İsviçre’ye taşındı 29/07/2017
Sonuç: (9/10) 
.
“İsviçre’ye taşınmam konusunda çok heyecanlıydım, ancak yer değiştirmeler sayesinde uluslararası.dk iyi geçti. İyi bir taşıyıcı buldum, harika iş çıkardım! ”
L. Whyzo, Singapur’dan İsviçre’ye taşındı 22/07/2017
Sonuç: (8/10)