İspanya'ya taşınma

İspanya’ya taşınma
İspanya’ya taşınmak ucuz değil. www.uluslararasi-nakliye-firmalari.com’yi kullandığınızda, 6 adete kadar şirketten teklif almayı tamamen ücretsiz yapabilirsiniz! Birden fazla teklif aldıysanız, farklı şirketlerin fiyatlarını ve hizmetlerini kolayca karşılaştırabilir ve size en iyi hizmeti sunan firmayı bulabilir ve taşımak için fiyat verebilirsiniz

 

Neden uluslararası- ulaşım-firms.com’a gidiyoruz

– Hareketli şirketlerin İspanya’ya taşınması konusunda deneyim sahibi olmaları;
– Stres yaratmaktan kaçının ve hareket eden şirketlerin sıkı çalıştıklarından emin olun;
– Hareketli şirketler, İspanya’ya daha ucuza geçen kişileri biliyor.

İspanya’ya Hakkında

Güzel hava ve İspanya’nın düşük yaşam maliyeti yabancı uyruklular için çok cazip. Bu nedenle, İspanya Avrupa’nın en sıcak noktalarından biri haline geldi.

İspanya’daki Dil
İspanyolca, Castilian olarak da bilinen İspanya’nın resmi dilidir. İspanya’daki insanların% 72’den fazlası İspanyolca konuşuyor, ancak İspanya’daki bazı bölgesel dillerin ortak resmi statüsü var.

Galiçya’da resmi olan Galiçya, Asturias Prensliği’nde, Castile ve León’da da konuşuluyor. Katalanca, Katalonya ve Balear Adaları’nda yaygın şekilde konuşulmaktadır. Aragon ve Valensiya Topluluğunda da tanınmaktadır. Üçüncü ortak resmi dil ise Bask, İspanya’da Romence olmayan tek dildir ve Bask ve Navarre’de popülerdir.

NIE numarası
İspanya’da çalışmak ve yaşamak isteyenlerin, banka hesabı açma gibi herhangi bir mali faaliyet talep eden bir NIE numarası olması gerekir. İnsanlar bunu bir Gestor alarak uygulayabilir, ancak maliyeti 100 € ‘dan fazla. İnsanlar Ulusal Polis Karakoluna gidebilir ve bir İngilizce başvuru formunu (ücretsiz) doldurabilir. Orijinal pasaportunuzu ve fotokopinizi almalısınız. NIE numarasını başvuru tarihinden itibaren 4 hafta geçtikten sonra alabilirsiniz.

Sosyal Güvenlik numarası
İspanya’da sosyal güvenlik numarası almak aşırı karmaşık değildir. Herhangi bir sosyal güvenlik bürosuna gidebilir ve Modelo TA.1 formunu doldurabilirsiniz. Bu form İspanyolca’dır, ancak sorular çok basit ve kolaydır. Sizin gibi şeyleri de içerir Ad, adres vb. Pasaport veya İspanyol ikamet izni kartınızı almanız gerekmektedir.

İspanya’da sağlık hizmetleri
İspanya Sosyal Güvenlik Sistemine yaptığınız katkılardan dolayı, İspanya’da bir sağlık kartı ve halk sağlığı sistemine erişim hakkınız vardır. Bununla birlikte, önceden bir sosyal güvenlik numaranız olması gerekir. Ardından zihinsel sağlık hizmeti, uzman bakım ve benzeri pek çok hizmeti kullanabilirsiniz.

İspanya’ya yapılan popüler hareketler
Birleşik Krallık, Birleşik Devletler ve Arjantin’den insanlar için popüler bir destinasyondur

Gözden geçirmek

“İhtiyaçlarımıza uyan kayan bir şirket bulmak için bize yardım ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kutularımız çok hızlı bir şekilde teslim edildi ve yeniden yerleştirmeler kolaylaştı. ”
S. Lima, Londra’dan İspanya’ya taşındı 18/07/2017
Sonuç: (7/10) 

“İspanya’ya taşınmak konusunda çok heyecanlıydım, fakat internationalflytt.se sayesinde her şey yolunda gitti. İyi bir taşıyıcı buldum, harika iş çıkardım! ”
N. Brova, Milan’dan İspanya’ya taşındı 09/08/2017
Sonuç: (9/10)