İngiltere'ye taşınmak

İngiltere’ye taşınmak
İngiltere’ye taşınmak ucuz değildir. www.uluslararasi-nakliye-firmalari.com’u kullandığınızda, 6 şirkete kadar ücretsiz teklifler alabilirsiniz! Birden fazla teklif aldıysanız, farklı şirketlerin fiyatlarını ve hizmetlerini kolayca karşılaştırabilir ve en iyi servis sağlayıcıyı bulabilir ve fiyatlandırabilirsiniz.

 

Neden uluslararası- ulaşım-firms.com’a gidiyoruz

– Hareket eden şirketleri İngiltere’ye taşınmak deneyimim var;
– Stres yaratmaktan kaçının ve hareket eden şirketlerin sıkı çalıştıklarından emin olun;
– Hareketli şirketler, İngiltere’ye taşınmak daha ucuz olanları tanıyor.

İngiltere’y Hakkında

İngiltere’de yaşam maliyeti
Birleşik Krallık’ta yaşamanın maliyeti, özellikle Londra’da yüksektir.

İngiltere’de düşük maliyetler
Diğer ülkelerle kıyaslandığında ortalama veya düşük maliyetler giyim, eğitim, sağlık, akşam yemeğine çıkma, spor ve otel masraflarıdır.
Eviniz için mobilya gibi şeyler almak, diğer ülkelerle karşılaştırıldığında İngiltere’de daha düşük maliyetlidir. Bakkaliye, İngiltere’de genel olarak ucuzdur, neredeyse alışveriş yaptığınız bölgede ve hangi bölgede yaşadığınıza bağlıdır.

İngiltere’de yüksek maliyetler
Konut ve konaklama gibi yaşamdaki bazı temel ihtiyaçlar İngiltere’de yüksek maliyetlidir. Londra’daki evler genel olarak son derece fiyatlandırılmış. Buna elektrik, yakıt ya da gaz, su ve vergiler dahildir. Ulaşım da ucuz değildir. Londra’da yaşıyorsanız, metroyu veya ‘tüpü’ alarak yolculuk için en ucuz yol yoludur.
Telefon maliyetleri ve internet gibi iletişim maliyetleri İngiltere’de diğer ülkelerle karşılaştırıldığında ucuz değildir.
Genel servis masrafları İngiltere’de de yüksektir, örneğin bir tesisatçıya ihtiyacınız varsa. Evinizi iyileştirmek için tırnak işaretleri karşılaştırarak paradan tasarruf edebilirsiniz.

İngiltere’deki uluslararası okullar
Seçim için İngiltere’de birçok uluslararası okul var. Temanın bir kısmı tamamen Amerika veya Fransa’dan gelen çocuklara yöneliktir. İngiltere’ye uluslararası taşımanızdan 9 ila 6 ay önce bir okul seçmenizi öneririz. Okulların çoğu Londra bölgesinde bulunmaktadır.

İngiltere’ye göç
Genellikle, İngiliz vize türleri 5 gruba ayrılabilir:

Grup 1
• Genel (çok vasıflı göçmenler)
• Girişimciler
• Yatırımcılar
• Araştırma sonrası çalışma

Grup 1 puanlar tabanlı bir sistemdir. Birinci Seviyeli vizeden vazgeçerseniz, İngiltere’de iş aramaya ve serbest meslek veya iş fırsatları bulma hakkına sahipsiniz. Puan temelli sistemde başvurmanız gerekmeyen bazı durumlar vardır:

• Siz Britanya denizaşırı bölgelerinden bir vatandaşısınız.
• Siz AÇA veya İsviçre vatandaşısınız
• Siz Britanya’da ikamet iznine sahip olan ve dedelerinizden en az bir tanesi Birleşik Krallık’ta doğmuş bir Commonwealth vatandaşısınız.
• Konaklamanıza bağlı herhangi bir komisyon ve süre limiti yoktur
Bazı web sitelerinde, yaklaşık yaklaşık puan miktarınızı da hesaplayabilirsiniz. Bu şekilde, başvurunuzdan önce muhtemel şansınızı görebilirsiniz.

Grup 2
• Genel (iş teklifi olan kişiler)
• Şirket içi transfer
•Sporcu insanlar
• Din Bakanları

Bu vize türü için başvuranların Birleşik Krallık’taki bir şirketten bir iş teklifi almaları gerekir. İş teklifiniz yoksa Grup1 şemasına uymayı düşünebilirsiniz.

Grup 3
• Düşük vasıflı işçiler
Grup 3 vizesi genellikle İngiltere’de mevsimlik işe başlayacak geçici göçmenler için verilir.

Grup 4 • Öğrenciler
Grup 4 vizesi için bir başvuru yapılması için, öğrencinin bir İngiliz üniversitesi veya eğitim kurumu kaydında olması gerekir.

Grup 5
Gençlik hareketliliği

Bu vize, İngiltere’ye gelmek ve İngiliz hayatı yaşamak isteyen genç insanlar içindir. Hükümet, her yıl bu şemaya katılan çeşitli ülkeleri ve yerleri ilan etmektedir. Bu ülkelerden gelen gençlerin Birleşik Krallık’a gitmesine izin verilir. Bu durumda, hükümetiniz bu süre için sponsorunuz olacak.

AEA veya İsviçre vatandaşı iseniz, vize başvurusu yapmak zorunda değilsiniz.

İngiltere’de yaşam ve mülk
Her bir bireyi teşkilat ve vergi ile ilgili nedenlerle tespit edebilmek için Birleşik Krallık hükümeti her göçmenin bir Ulusal Sigorta Numarasına (NIN) başvurmasını talep etmektedir.

Dahası, “HM Gelirleri ve Gümrükler” ve “Çalışma ve Emeklilik Dairesi” yetkilileri, başarıyla tamamladığınız katkıları izleyebilmek için NIN’e ihtiyaç duymaktadır. Bunun için, “İş Merkezi Plus” ile bir randevu ayarlamanız gerekir.

Gözden geçirmek

“İngiltere’ye taşınmaktan çok heyecanlandım, ancak yer değişiklikleri sayesinde www.uluslararasi-nakliye-firmalari.com her şey yolunda gitti!”
M. Fontaine Paris’ten Büyük Britanya’ya taşındı  08/07/2017
Sonuç: (10/10) 

“Melbourne’dan İngiltere’ye geçişimizi organize edebilen bir şirket arıyorduk ve sayesinde www.uluslararasi-nakliye-firmalari.com çok iyi çalışan bir şirket bulduk.”
W.Ugle Melbourne’dan Büyük Britanya’ya taşındı 04/08/2017
Sonuç: (8/10)