Hollanda'ya Taşınma

Hollanda’ya Taşınma
Hollanda’ya taşınmak ucuz değildir. International-shipping-firms.com’u kullandığınızda, en fazla 6 şirketten ücretsiz olarak ücretsiz teklif alabilirsiniz! Birden fazla teklif aldıysanız, farklı şirketlerin fiyatlarını ve hizmetlerini kolayca karşılaştırabilir ve en iyi servis sağlayıcıyı bulabilir ve fiyatlandırabilirsiniz

 

Neden uluslararası- ulaşım-firms.com’a gidiyoruz

– Şirketlerin Hollanda’ya taşınması konusunda deneyimleri vardır;
– Stres yaratmaktan kaçının ve hareket eden şirketlerin sıkı çalıştıklarından emin olun;
– Bu daha ucuz olabilir, çünkü hareket eden şirketler Hollanda’daki insanlar biliyorlar

Hollanda hakkında

Hollanda, Hollanda Krallığının bir parçasıdır. Batı Avrupa’da bulunur ve sınırları Kuzey Denizi, Belçika ve Almanya’dır.
Hollanda, dünyanın en yoğun nüfuslu ve coğrafi olarak en düşük ülkelerinden biridir ve ülkenin büyük bir kesimi deniz seviyesindedir.

Hollanda’da ikamet ve çalışma izni
3 aydan daha uzun süre kalmasına izin verilmesi için, AB üye ülkeleri ve diğer bazı devletlerin vize almaları gerekmiyor. Daha uzun süre kalmak veya Hollanda’da çalışmayı planlıyorsanız “Burgerservicenummer” (BSN) için başvurmanız gerekir. Kendinizi yerel ‘gemeentehuis’ hesabınıza kaydettirmeniz gerekiyor. Kayıt işleminden sonra, ev adresinize otomatik olarak BSN’yi alacaksınız.

Eğer 3 aydan fazla kalmazsanız ve kendinizi kayıt ettirmek zorunda kalmazsanız, BSN’nizi almak için vergi dairesinde bir randevu ayarlayabilirsiniz.

BSN’ye sahip olduğunuzda, vergi dairesi tüm vergi konularını her biriyle ilişkilendirebilir. Örneğin, bir banka hesabı açmak için bu numaraya ihtiyacınız olacaktır. Dahası, maaşınıza aşırı vergiler ödemenize gerek kalmamasını sağlar.

Vizesiz olarak uzun süre kalmamak (AB üyesi ülkeler ve birkaç başka ülke hariç) olan tüm vatandaşlar için “geçici kalmak için yetki” (MVV) olarak adlandırılan bir fırsat var.

Hollanda’da Çalışma
Genel olarak, Hollanda’da maaş İspanya ve İtalya’dan daha yüksek, ancak Almanya ya da İngiltere’den daha düşük. Bununla birlikte, birçok durumda, iş sözleşmeleri diğer ülkelerden daha katıdır. Örneğin, tatil günleri ve Noel ikramiyeleri genellikle pazarlık edilebilir. Hollanda’da tam zamanlı çalışmak, haftada 38-40 saat çalışmak demektir.

Hollanda’daki sağlık sigortası
Hollanda’daki sağlık sigortası sisteminin farkında olmalısınız. Herkes tıbbi sigortalı olmakla yükümlüdür. Bu, Hollanda’da vergi ödemeyen ve çalışan insanlar için de geçerlidir, ancak burada yaşamak değildir. Başka bir ülkede sağlık sigortanız olmasına rağmen, sağlık sigortanız olması zorunludur.

Hollanda’ya yapılan popüler uluslararası hamleler
ABD, İngiltere ve Avustralya’dan insanlar için popüler bir destinasyondur.

Gözden geçirmek

“Bu karşılaştırma sitesini ucuza taşımak ve yalnızca bu şirketin akışını veya nakliyesini sağlamak için gereken iyi hizmet ve kaliteyi istiyorsanız” övgüleyebiliyorsunuz ”
G. Heckers Madrid’den Hollanda’ya taşındı 13/04/2017
Sonuç: (8/10) 

“Acil durum hareketi bugün taşınma ortamında düzenlendi ve çok mutluyuz, hareket pürüzsüz ve stresli ve kısa vadede! Kesinlikle sizi dairemizde öneriyoruz” dedi.
D. Londra’dan Hollanda’ya dilekler taşındı 18/07/2017
Sonuç: (7/10)