Avustralya'ya Taşınma

Avustralya’ya Taşınma
Avustralya’ya Taşınmak ucuz değil. www.uluslararasi-nakliye-firmalari.com’yi kullandığınızda, 6 adete kadar şirketten teklif almayı tamamen ücretsiz yapabilirsiniz! Birden fazla teklif aldıysanız, farklı şirketlerin fiyatlarını ve hizmetlerini kolayca karşılaştırabilir ve size en iyi hizmeti sunan firmayı bulabilir ve taşımak için fiyat verebilirsiniz

 

Neden uluslararası- ulaşım-firms.com’a gidiyoruz

– Hareketli şirketlerin Avustralya’ya taşınması konusunda deneyim sahibi olmaları;
– Stres yaratmaktan kaçının ve hareket eden şirketlerin sıkı çalıştıklarından emin olun;
– Hareketli şirketler, Avustralya’ya daha ucuza geçen kişileri biliyor.

Avustralya’ya Hakkında

Insanlar, ülke
Avustralya, insanlar için seyahat veya yerinden yönetim için çok popüler bir ülkedir. İnsanlar fantastik mavi gökyüzü, güneş ve beyaz kumsallar için Avustralya’ya gider. Harika iklim ve doğal güzelliklere ek olarak, Avustralya’da bir iş bulmak için birçok fırsat bulunmaktadır.

Popüler işleri bulun
Avustralya birçok endüstride, özellikle de esnaf ve beyaz yakalı profesyoneller olmak üzere çok yetenekli insanların gerçek bir sıkıntısı yaşamaktadır. Pazarlama yöneticileri, mühendisler, BT, medya, madencilik, ticari hizmetler (perakende, bankacılık vb.) Gibi diğer işler Avustralya’da iyi ücretli işlerdir.

göç
1 Temmuz 2011 tarihinden itibaren, Genel Beceri Göç programı önemli ölçüde değişti. Puan testi değiştirildi ve Nitelikli Meslekler’in listesi ve Nitelikli Mesleklerin Eyalet ve Bölge Listeleri de değiştirildi.

Bu değişikliklerden dolayı, ilk adım puanları hesaplamaktır. En az puan kriterlere göre 65 puan. Toplam puanlarınıza göre yardımcı olan bazı temel çekler aşağıda verilmiştir:

– Yaş;
– İngilizce dil yeteneği;
– Nitelikler;
– Yeni iş tecrübesi.

İkinci adım, mesleğinizin Nitelikli Meslekler listesinde olup olmadığını kontrol etmektir. Puan puanınız ve mesleki tanımınız, Avustralya Göç Dairesi tarafından ciddi bir şekilde değerlendirilecek ve belirlenecektir.

Avustralya’da Sağlık Sigortası
Avustralya, sakinlerin toplam vergiye tabi gelir temelinde ölçekli bir vergi sistemi ile finanse edilen ve bir sağlık sistemi kullanmaktadır. Bununla birlikte, Avustralya hükümeti, halk sisteminde ve seçmeli prosedürler için bekleme sürelerini serbest bırakmak için insanları özel sağlık sigortası yaptırmaya teşvik ediyor.

Gözden geçirmek

“İsteklerimize uyan kayan bir şirket bulmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Kutularımız çok hızlı teslim edildi ve taşımacılar dostça davrandı. ”
K. Adams, Dunedin’den Avustralya’ya taşınıyor 29/05/2017
Sonuç: (9/10) 

“Avustralya’ya taşınmam konusunda çok heyecanlıydım, ancak yer değiştirmeler sayesinde -enternationale.dk hepsi iyi geçti. İyi bir işveren buldum, iyi iş çıkardın! ”
L. Whyzo, Singapur’dan Avustralya’ya hareket 22/07/2017
Sonuç: (8/10)