Almanya'ya taşınma

Almanya’ya taşınma
Almanya’ya taşınma ucuz değil. www.uluslararasi-nakliye-firmalari.com’yi kullandığınızda, 6 adete kadar şirketten teklif almayı tamamen ücretsiz yapabilirsiniz! Birden fazla teklif aldıysanız, farklı şirketlerin fiyatlarını ve hizmetlerini kolayca karşılaştırabilir ve size en iyi hizmeti sunan firmayı bulabilir ve taşımak için fiyat verebilirsiniz

 

Neden uluslararası- ulaşım-firms.com’a gidiyoruz

– Hareketli şirketlerin Almanya’ya taşınması konusunda deneyim sahibi olmaları;
– Stres yaratmaktan kaçının ve hareket eden şirketlerin sıkı çalıştıklarından emin olun;
– Hareketli şirketler, Almanya’da daha ucuza geçen kişileri biliyor.

Almanya Hakkında

Almanya’da Vize
Almanya’ya taşınıyorsanız, bir vize düşünün. AB üyesi ülkelerden birinde yaşayan kişilerin vizeye, yalnızca geçerli pasaportlara veya kimlik numaralarına ihtiyacı yoktur.
Birleşik Devletler, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur, Malezya, Hırvatistan ve Güney Kore’den en fazla üç ay geliyorsanız, vize almak zorunda değilsiniz.

Almanya’da çalışma izni
Almanya’da üç aydan fazla kalmanız durumunda oturma izninizle başvurabilirsiniz, ardından çalışma izninizi almak oldukça kolaydır. Almanya’da genel çalışma izni, uzman mesleki Alman çalışma izni, serbest meslek sahibi Almanya çalışma izni, AB vatandaşları için Alman iş vizesi, “Van Der Elst” Almanya çalışma izni ve diğer bazıları gibi çalışma izniniz için Almanya’da çalışma izniniz farklıdır. Kalmak için amaçlar.

Bununla birlikte, bir çalışma izni için gerekli temel belgeler şunlardır:
– Kayıt belgesi (Meldebescheinigung);
– Oturma izni (Auftenhaltserlaubnis);
– İş teklifi belgesi, yani işverenden onaylı bir mektup.

Almanya’ya taşındıktan sonra yaşayabileceğiniz yerler
Alman başkentleri ile 16 eyalet bölündü. Almanya’ya taşınıyorken, gelişmiş Almanca konuşmadan iş bulmak zordur. Bununla birlikte, bir dil olarak İngilizce olan şirketlerde iş bulmak daha kolaydır.

Bu şirketler sıklıkla büyük sanayi gelişmiş şehirlerde bulunmaktadır. Buna Frankfurt, Berlin, Hamburg, Stuttgart, Münih ve Hannover dahildir. Hareket etmeniz için muhtemel şehirleri düşünürken bunlar genellikle iyi seçimlerdir.

Almanya’ya yapılan popüler hareketler
ABD, İngiltere ve Avustralya’dan insanlar için popüler bir destinasyondur.

Gözden geçirmek

“Bir hareket büyük stresle birlikte gelir. Ancak hızlı ve profesyonellerdi. Onlar da eğlenceli ve dostça, bu gerçek bir başarıydı. Çok mutluyum !! ”
G. Gomes, Alabama’dan Almanya’ya taşındı 22/07/2017
Sonuç: (8/10) 

“Mükemmel bir hareket, hızlı ve temkinli!”
B. James, Pennsylvania’dan Almanya’ya taşındı 05/08/2017
Sonuç: (8/10)